رادیو بادیو ۱۳۳

مرداد ۱۰, ۱۳۹۸

همراهان این قسمت:

 • محمودرضا فرهادی
 • مسعود زمانی
 • سهیل نیک‌زاد

در قسمت ۱۳۳ رادیو بادیو می‌شنوید:
– لاغرها روانی نیستند؛ رفع یک اشتباه پزشکی ۸۰ ساله
– ارباب هیچ‌ها؛ سوپر اپ‌ها به بهشت نمی‌روند
– کمتر ویدئو ببینید تا زمین نابود نشود
– بلاکچین و کریپتو در ایران؛ پرواز بر فراز آشیانه فاخته
📍با عرض پوزش بخش آخر این قسمت از رادیوبادیو به دلیل مشکل فنی ناخواسته کیفیت کمتری دارد

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نمی شود فیلد های ضروری مشخص شده اند *

۵ comments on “رادیو بادیو ۱۳۳

 1. سلام
  وقت بخیر
  این قسمت از رادیو بادیو رو گوش کردم و ازش لذت بردم و تصمیم گرفتم بیام و یه خدا قوت توی سایت به شما عرض کنم.
  حواسم هم به اون افت کیفیت بود، اینکه توی توضیحات هم بهش اشاره کردید، نشانه یه کار حرفه‌ای از جانب شماست.
  پیروز باشید

 2. شما فوق العاده این. من از طریق fibidoبا شما آشنا شدم. مرسی.

 3. سلام و احترام

  متاسفانه اطلاعاتی که در مورد بیدو ، ویچت ، تائبائو و سایر مواردی که تهیه و ارائه کردید اشکالات بسیار فاحشی وجود داره که اگر بعنوان متخصص ارائه نمی‌شد اشکالی نداشت !
  جهت اطلاع و از آنجاییکه روزانه به کرات از سرویسهای این اپلیکیشن ها استفاده می‌کنم لازم دونستم توضیحاتی را عرض کنم :
  ۱- پاکت قرمز را ویچت به کاربر خود نمیدهد بلکه سرویسی است که کاربران به یکدیگر هدیه می‌دهند و اونهم برگرفته از فرهنگ پاکت قرمز ( عیدی ) چینی است که رفته رفته کاربران از این امکان برای پرداختهای جزء خود هم استفاده می‌کنند
  ۲-،بیدو نه تنها در مقابل گوگل شکست نخورده که حجم بسیار زیادی از نیازهای مردم چین را برطرف می‌کند و جهت اطلاع چینیها به محض نیاز به سرچ از اصطلاح ( بیدو ایی ثیا ) بیدو کنیم مشابه گوگل کردن استفاده میشه و روزانه به کرات از این استفاده میشه !
  ۳- تائبائو به دلیل شکست خوردن تی مال را ایجاد نکرد و همچنان یکی از قویترین فروشگاه های آنلاین است پیشنهاد می‌کنم به آمار فروش در مناسبت های مختلف این فروشگاه فقط در سال گذشته نگاه کنید !
  مقایسه بسترهای اطلاعاتی و محدودیت های چین و توانایی مضاعف در ایران هم جالب بود !

  دوستان محترم !
  آفرین که اقدام به تولید محتوا می‌کنید ولی به دلیل مسئولیتی که در برابر مخاطب دارید می بایستی اطلاعات درست و متقن ارائه کنید تا مخاطب را جذب به شنیدن مابقی اپیزودهاتون هم بکنید و به همین دلیل که ذهنیت من نوعی بعنوان کسی که در حال استفاده روزمره این ابزار هستم و اطلاعات شما را صحیح ندونستم علاقه‌مندی به شنیدن مابقی اپیزود ها به دلیل شک به صحت آن از من سلب و پادکست تون را حذف خواهم کرد .

  • سلام
   ممنون که نظراتتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.
   درباره مواردی که فرمودید به نظر میرسه که نظر شخصی خودتون ملاک صحت اطلاعات ارائه شده قرار دادید. درباره پاکت قرمز نظر شما کاملا صحیح است. منظور ما هم از این نبود که ویچت آنرا در حین استفاده، به کاربر می دهد. مشخصا منظور سرویسی بود که ویچت ارائه کرده است.
   موضوع شکست هم زاویه های مختلفی دارد. صرفا فروش زیادآن به معنی موفق بودن آن نیست. برخی از زاویه ها می تواند سود حاصله، حجم سرمایه گذاری و ضریب نفوذ آن در دنیا در مقابل فقط یک کشور باشد.
   این موضوع درباره بیدو هم صحت دارد.
   البته کارشناسان مختلف، نظرا مختلفی درباره شکست سوپراپ ها دارند که هر کدام قابل تامل و بررسی است. در این قسمت بیشتر سعی شد موضوع مطرح شود و نظرات دوستانی مثل شما نیز دریافت شود. نظرات ما مطمئنا از دید کارشناس خبره نبوده و ملاک تصمیم گیری نیست.
   باز هم ممنون از شما