ما در رادیوبادیو تلاش می‌کنیم با آهنگی پایدار و هفتگی، محتوای مناسب در حوزه فناوری‌های پیشرفته خلق و منتشر کنیم. حوزه‌های بسیار متنوعی از فناوری‌ها و موضوعات اجتماعی در رادیو بادیو مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است و به جرات می‌توانیم بگوییم اگر این حجم از محتوای با کیفیت تولیدی در قالب پادکست بی‌نظیر نباشد، کم نظیر است.
عمده مخاطبان رادیوبادیو افراد علاقه‌مند و شاید بهتر بگوییم دغدغه‌مند به حوزه فناوری و تبعات اجتماعی و اخلاقی آن هستند که همیشه بزرگ‌ترین افتخار ما این بوده که بدون هیچ‌گونه فعالیت بازاریابی، هرآنچه داریم نتیجه رشد ارگانیک و معرفی رادیوبادیو توسط همراهان ما به دوستانشان بوده است.

اگر محصول یا خدمتی دارید و فکر می‌کنید که پلتفرم رادیوبادیو برای معرفی و ارتقاء آن مناسب است یک ایمیل حاوی اطلاعات تماس و توضیحات درباره محصول/خدمت خود به sponsor@budio.ir ارسال نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم حمایت مالی Donate

در صورتی که محتوای رایگان بادیو مورد پسند و علاقه شما بوده و دوست دارید همچنان همکاران و دوستان ما با انرژی به فعالیت خود ادامه دهند، می توانید به عنوان فرد حقیقی نیز از ما حمایت کنید و همراه ما در پیشبرد اهداف بادیو باشید.